Portal Genç, Türkiye özellikle olmak üzere dünyanın tüm ülkelerinde yapıt yapmaktadırPortal Genç, Türkiye başta yetişmek üzere dünyanın tüm ülkelerinde neşriyat yapmaktadır. Portal Genç'in yaptığı yayınlar içinde sosyal teknoloji ve içtimai eğlence aktivitesi bulunmaktadır.
Başta Türkiye'bile cereyan etmek üzere içtimai iletişim araçları üzerindeki tartışmaları ve ruzname haberlerini paylaşmaktayız. 8 Orak ayı 2017 senesinde Içtimai Iletişim araçları ve Teknoloji Haberleri Platformu olarak çıktığımız bu yolda siz kibar genel ağ kullanıcılarına en matrak, en bilgili ve en selim selen neşriyatı yapmaktayız. Bilgi politikamızda hiçbir şekilde aşırı politika ve politika içermemektedir. Haberlerimiz yanlışsız yakın ve ahlaka yarar şekilde yazılı sınavp bütün internet kullanıcılarına sunulmaktadır.
Portal Genç'te ise sizlere Teknoloji ve toplumsal iletişim araçları gündeminde ne varsa sizinle paylaşmaktayız. Tığ Portal Genç editör ve yazarları olarak Türkiye'bile ve Dünya'da tüm aktivitelerimizi sizlere en özgün halde sunmaktayız. Yazdığımız kamu kategorilerde sizlere en uz şekilde anlamlı, özgün, doğru ve şeffaf bir kıstak ile anlatmaktayız.
Bilgi, çağımızı ve iletişime geç geleceğimizi vasıtasız etkileyen bir faktör. Bu nedenle insanoğlu devran içerisinde vüruten ve değişen detayları izlem edebilmek bağırsakin temelı araçlara ve kaynaklara ihtiyaç duymaktadır.
Portal Genç, tamda iletişime geç bu asıl ihtiyacını önlemek yerine “Geniş Sav, Teknolojik İçerik” sav sizi arayalım sözıyla 08 Haziran 2017‘de kurulan ve kısaca dönem içerisinde geniş kitlelerce kovuşturma edilmeyi kellearan nadir uygulayım bilimi haberleri ve sosyal iletişim araçları haberleri sunan sitelerinden bir tanesidir.
Portal Genç genel olarak Uygulayım bilimi Haberleri , Entrika Haberleri, Toplumsal Iletişim ortamı Haberleri, ve genel zamanlarda kovuşturulmaçilerimiz ciğerin sefahat haberleri kategorilerindeki makalelara iz verilmektedir. Bunlar haricinde yine bu kategorilerle alakalı farklı mideeriklerde girilmekte.
Hedefimiz, siz kıymetli teknolojik mideerik uymaçilerine en hızlı, ciddi ve özgün haberleri sunup, bilim iktisap etmek istediğiniz konularda bilim sahibi olmanızı esenlamaktır. www.portalgenc.com adresini görüşme etmeyi ve bizi toplumsal mecralarda takip etmeyi unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *